Lūdzu uzgaidiet...

Mūsu klientu atsauksmes

Jau trešo gadu VAKS atbalsta Stipro skrējienu Ilzenē. Spēcīgie skrējēji ir ne tikai Olimpieši un VAKS biedri, bet arī visi, visi un četrkājainie draugi! Paldies par sarūpētajiem gardumiem un atbalstu! Lai izdevusis sezona!  

Organizatoru komanda Gints Rozenbergs

“Vēlējos izteikt pateicību kooperatīvam VAKS, savā un visas Latvijas Lauksaimniecības universitātes lauksaimniecības fakultātes studentu pašpārvaldes vārdā - par sadarbību, sponsorējot Agronomu dienu 2017. Kooperatīvs VAKS ir lauksaimniecības fakultātes ilggadējs draugs, un jau agrāk ir atbalstījis mūs šī pasākuma ietvaros. Cerot arī uz turpmāku sadarbību, saku lielu un sirsnīgu PALDIES kooperatīvam par atbalstu, un novēlu veiksmi un izaugsmi turpmākajos darbos! ”

Linda Daugaviņa LLU LF SP

Gribu teikt lielu paldies visai lielajai VAKS saimei, ka tāda ir un man ir iespēja būt kopā ar cilvēkiem un uzņēmējiem, kas grib strādāt un celt mūsu Valsts varenību.Tā ir varena sajūta, ka neesmu viens, ka vienmēr ir, kam pajautāt padomu, ka ir iespēja gandrīz visu vajadzīgo ražošanai iegādāties vienuviet un, ka varu būt kopā ar laipniem, saprotošiem, gudriem un visādi citādi patīkamiem cilvēkiem. KOPĀ BŪT - TAS IR LIELS SPĒKS un arī atbildība, PALDIES!

Valdis Zariņš Elzes ZS

Kooperatīvā VAKS vienmēr pieejamais plašais mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļu klāsts, apvienojumā ar zinošo agronomu konsultācijām ir spēcīgs atbalsts jebkuram lauksaimniekam - gan lielam, gan mazam. Kooperācija nodrošina ikvienu saimniecību ar iespēju realizēt savu saražoto produkciju par augstāku cenu un izdevīgāk iegādāties mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļus. VAKS veidotās apmācības ir laba vieta, kur iegūt nepieciešamās zināšanas, kā arī dalīties un uzklausīt citu lauksaimnieku pieredzi. Esot par kooperatīva VAKS biedriem, saimniecībā, blakus cūkkopībai, ir attīstījusies laukkopības nozare, kas spēj nodrošināt mūsu rukšus ar pašu saražotu, veselīgu lopbarību. 

Kārlis Ruks Veczilakši ZS

Par izdevīgām cenām varu iegādāties minerālmēslus, saprātīga un adekvāta samaksa pie graudu realizācijas. Pats galvenais, drošība bez agresīvām kreditēšanas iespējām (salīdzinot ar banku).

Gunārs Ciglis Sopuļi ZS

Vislielākais pluss ir graudu nodošanas vieta un transportēšana. Salīdzinot pirms iestāšanās, darba rezultāti kulšanas laikā uzlabojušies būtiski.   

Gundars Salmiņš Amatnieki ZS

Ko mums nozīmē kooperatīvs? Iespēju, Drošību, Stabilitāti! Iespēju papildināt zināšanas, gūt pieredzi, pilnveidot, attīstīt un modernizēt audzēšanas tehnoloģiju saimniecībā. Iespēju droši realizēt savu saražoto produkciju par izdevīgāko cenu, izdevīgā laikā un par izdevīgāko cenu nopirkt minerālmēslus un augu aizsardzības līdzekļus. Saņemt graudu kaltēšanas, tīrīšanas un kodināšanas pakalpojumu, līdz ar to samazinot izmaksas salīdzinot, ja to darītu katra saimniecība (neliela) par sevi. Saņemt speciālistu konsultācijas. Labs kolektīvs, zinoši un atsaucīgi darbinieki. Bez dalības kooperatīvā mēs nebūtu varējuši izveidot tādu dzīvotspējīgu saimniecību, kāda tā ir šobrīd. Šo iespēju, drošību un stabilitāti ir sapratuši arī mani dēli Gatis un Klāvs un pēc mācībām ir atgriezušies saimniecībā, lai turpinātu šeit strādāt. Pats galvenais – mums ir gudrs, talantīgs un spēcīgs vadītājs - valdes priekšsēdētājs Indulis!

Gunta Mangale Vecvindas ZS

VAKS ir pierādījis, ka lauksaimnieki spēj aizmirst jebkādus dalījumus, izmērus, reģionu piederību un būt līdzvērtīgi, lai sasniegtu kopēju mērķi, kas dod pienesumu katrai saimniecībai, kura ir šajā saimē.

Ramiss Aļijevs Rudzāts SIA