Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Gaspardo Campo 44-65

Preces kods : 567

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio Gaspardo modeļa Campo 44- 65 miglotāji paredzēti lielām saimniecībām, kuras novērtē augstu darba darīžu, precizītāti un kvalitatīvu izpildījumu.

Campo modeļa lielajos miglotājos iespējams iepildīt 4400 vai 6500 litrus ūdens. Lielā tvertne ļauj, lieki nekavējoties, apstrādāt lielas platības. Darba platums pieejams no 24 līdz pat 40 metriem. 

Miglotāju iespējams aprīkot ar lāzerlīmeņošanas sistēmu, lai spārni automātiski kopētu augstumu no zemes vai auga līdz stangām. Darba šķidrums tiek nepārtraukti izsmidzināts ideālajā augstumā, sniedzot vislielāko efektivitāti. 

Lai sniegtu lielāku drošību uz ceļa un kvalitatīvāku miglošanu, Campo 44 un 65 modeļus iespējams aprīkot ar stūrējošo asi, divkontūru gaisa bremzēm, amortizējošo dīsteli un amortizējošo asi. Līdz 520 mm platās riepas vienmērīgi sadala miglotāja svaru uz augsni, samazinot zemes sablīvēšanos.   

Iespējams kontrolēt līdz 9 darba sekcijām vai ieslēgt/astslēgt katru sprauslu atsevišķi. GPS sistēma automātiski maina normu atkarībā no darba ātruma. Sekcijas tiek atslēgtas automātiski no GPS signāla, ietaupot darba šķidrumu un atvieglojot darbu.

Campo miglotājus iespējams aprīkots ar ISOBUS vadības datoriem vai pieslēgt jau eksistējošai sistēmai. Miglotājiem pieejama Mueller vai TeeJet elektronika. 

Iespējams izvēlēties starp 8 dažāda veida TeeJet sprauslām. 

Specifikācija Maschio Gaspardo Campo 44-65 miglotājiem