Lūdzu uzgaidiet...

Sulky DX30/DX30+

Preces kods : 501

Pieejamība :

Ražotājs : Sulky

  • Apraksts
  • Video

DX30 modeļi piedāvā darba platumu līdz 36 metriem ar augstas kvalitātes minerālmēsliem un 28 metru platumu neatkarīgi no minerālmēsliem.

FERTIWAY izkliedes sistēma maina granulu izbiri uz diska attiecīgi mainot darba platumu. Šī vienkāršā sistēma ir viegli regulējama un precīza. Nav nepieciešams mainīt disku lāpstiņas vai mainīt rotācijas ātrumu, atliek tikai pagriezt kontroles sviru.

Sagāztā izbires lūka nodrošina pilnīgu tvertnes iztukšošanu, tūlītēju atvēršanu un aizvēršanu, minerālmēslu masa tvertnē neiespaido izbires daudzumu.

Tribord 2D lauku malas apstrāde no traktora kabīnes. Sistēmu iespējams kontrolēt ar vadības pulti vai VISION vadības konsoli. Nesaberž minerālmēslu granulas, garantējot precizitāti arī lauka malā.

Precīza elektroniskā svaru sistēma ar dubulto svēršanas šasiju precīzi nosaka atlikušo minerālmēslu daudzumu, atvieglojot darbu.

STOP&GO sistēma dara darbu Jūsu vietā. GPS signāls nosaka, kad uzsākt un beigt kaisīšanu, lai neveidotos nevajadzīgs pārklājums vai iztrūkums. Minerālmēslu ietaupījums sasniedz pat 10%. 

Specifikācija DX30 / DX30+