Lūdzu uzgaidiet...

2017. gads - VAKS REKORDGADS

VAKS 2017. gadu noslēdza ar rekordapgrozījumu - 62.1 milj. eiro. Tas ir par 31% vairāk kā iepriekšējā gadā. Kopumā raža bija laba, bet kā zināms, to visu nevarēja novākt laikapstākļu dēļ.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA VAKS BIEDRIEM UN SADARBĪBAS PARTNERIEM!!!

Latvijā rets gadījums VAKS ir panācis iespēju ieturēt naudu par nekvalitatīviem darbiem no būvniecības uzņēmuma SIA “Preiss būve. Atsaucoties Latvijas Republikas Vidzemes rajona tiesas civillietu nr. C71175118, uzņēmums SIA “Preiss būve savu brāķi cenšas risināt ar maksātnesp...

Kompensācija par migrējošo dzīvnieku nodarītajiem postījumiem

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija informē par kompensācijas saņemšanas iespējām postījumiem, kas radušies gājputnu migrācijas rezultātā.

 

Vairāk informācija par kompensāciju saņemšanu...

Piesaki karu putekļiem!

Vai arī Tev ir apnicis cīnīties ar grants ceļu putekļu masu? 

Ir īstais brīdis apstrādāt virsmu ar atputekļošanas līdzekļiem "CC ROAD" vai "DUSTOFF"!!!...

Būtiski par AAL lietošanu

Atsākoties pavasara lauku darbiem, VAAD ir sagatavojis būtisku informāciju par augu aizsardzības līdzekļu (AAL) lietošanu.

Informatīvais materiāls pieejams Lasīt vairāk

Autotransporta svaru būvniecība

Pavasara rosība ir sākusies ne tikai saimniecībās, bet arī VAKS teritorijā Valmierā - esam uzsākuši autotransporta svaru būvniecību.

Plānojam, ka būvdarbi tiks pabeigti līdz jūnija sākumam. Apmeklētājus lūdzam autom...

VAKS atbalsta unikālu tūrisma objektu Gulbenē

Latvijas simtgades gadā VAKS ir sniedzis atbalstu unikālam tūrisma objektam Gulbenē - izglītojošs un interaktīvs centrs "Dzelzceļš un Tvaiks".

Centrā kopumā tiks izvietotas vairāk nekā 30 interaktīvās ierī...

VAKS atbalsta Matīšu pamatskolas hokeja komandu

Svētdien, 21. janvārī, Matīšu pagasta slidotavā jau trešo gadu noritēja hokej​a​ spēles starp četrām​ komandām no Matīšu pagasta, Pāles pagasta, Mālpils un Valmieras. Šī turnīra organizatori ir​ Matīšu pamatskolas​ 5. klases skolēna Roberta Robuļa vecāki, nosaucot​ to ...

Jauno Lauksaimnieku Skola aizvadījusi šī gada pirmo mācību dienu

2018. gada sezonu iesākuši arī VAKS Jauno Lauksaimnieku Skolas dalībnieki.

Šī gada pirmajā mācību dienā dalībnieki iepazinās ne tikai ar 2018. gada jaunumiem un zaļināšanas noteikumu grozījumiem, bet ieguva a...