Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Gaspardo Mondiale Combi

Preces kods : 518

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio Gaspardo Mondiale 120 Combi  ir kombinētā rulonu prese ar fiksētu kameru un ruļļu ietinēju. Mondiale Combi izdara visu darbu vienā braucienā, samazinot darba laiku, degvielas patēriņu un augsnes noblietēšanu.

Mondiale prese paredzēta darbam ar visa veida kultūrām - sienu, salmiem, zaļo masu. 

No vadības datora kontrolējamas visas preses un ietinēja funkcijas. 

Lielais pacēlāja platums - 220 cm - ļaus savākt platākus vālus, līdz ar to iespējams zaļo masu vālot platākos vālos, lai tā ātrāk un vienmērīgāk izžūtu. Pacēlājs tiek piedzīts no abām pusēm, samazinot slodzi uzpiedziņas ķēdēm.

Pieejami divu veidu smalcinātāji. HTC ar 15 nažiem sasmalcinās masu līdz 77 mm izmēriem. HTU ar 25 nažiem sasmalcinās masu līdz pat 45 mm. Smalcinātāja naži aprīkoti ar drošības sistēmu pret svešķermeņiem.  

Pacēlāja grīda atverama ar vadības datoru, neizjaucot jau iesākto rulli.

Rulona veidošana notiek ar 19 ruļļiem, kas aprīkoti ar augstas izturības gultņiem. Ruļļu piedziņa notiek no abām pusēm samazinot slodzi uz ķēdēm un nodrošinot vienmērīgu darbu. 

Automātiska gultņu un ķēžu eļļošanas sistēma ir jau standart aprīkojumā, lai samazinātu apkopes laikus un celtu darba ražību.  

Rulonu ietīšana notiek ar divām plēvēm, palielinot ietīšanas ātrumu. Katrai ietīšanas rokai ir atsevišķi sensori, kas ziņo, ja plēve ir notrūkusi. 

Rulli iespējams novietot stāvus vai guļus. 

Specifikācija Maschio Mondiale 120 Combi