Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Gaspardo Unico

Preces kods : 571

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio ģimenes uzņēmums jau vairāk kā 50 gadus ir uzticams partneris lauksaimniekiem visā pasaulē.

Maschio Gaspardo ražotais Unico maiņvērsējarkls paredzēts vidēja lieluma saimniecībām. Unico modeļa arkli ar korpusu skaitu no 3 līdz 6 aprīkoti ar hidraulisku korpusu akmens aizsardzību.

Arklu rāmis veidots no augstvērtīga metāla. Pastiprināts rāmis (140x140x10 mm) un liela apgriešanas galva (120 - 130 mm) nodrošina arkla ilgmūžību. Arī smagos darba apstākļos arkls stingri turēsies zemē un pildīs uzdoto uzdevumu. 

Starpkorpusu attālums 95 vai 105 cm, un standarta rāmja augstums 80 cm, ļauj bez problēmam iestrādāt lielus augu atlikuma daudzumus. Arkla ātra un viegla regulācija ietaupa laiku un naudu.  

Darba platuma regulācija iespējama mehāniska (30-50 cm) vai hidrauliska (25-55 cm). Hidrauliska darba platuma regulācija notiek ar paralelograma principu, nemainot pirmā korpusa nostādījumu vai vilkšanas punktu iespējams mainīt darba platumu. 

Iespējams izvēlēties rāmja paplašināšanas sistēmu (piem., 4+1), pievienotjot vai noņemot papildus korpusu, lai varētu strādāt visdažādākajos apstākļos un darbu padarītu laikus. Atmiņas cilindrs iekļauts standarta komplektācijā arkliem no 4 korpusiem. 

Platais atbalsta rats (320 mm) nodrošina vienmērīgu dziļuma kontroli. Atbalsta ratu iespējams izmantot arī transporta pozīcijā.

Arkli ir aprīkoti ar skrūves veida vērstuvēm, kas paredzētas smagām un ļoti smagām augsnēm ar darba dziļumu līdz 30 cm un platumu no 30 līdz 50 cm. Pieejamas arī  līstveida vērstuves īpaši lipīgai augsnei.

Bagātīgais papildus aprīkojums apmierināts jebkuru saimnnieku. 

Specifikācija Maschio Unico arkliem