Lūdzu uzgaidiet...

Köckerling Vector

Preces kods : 513

Pieejamība :

Ražotājs : Köckerling

  • Apraksts
  • Video

Köckerling Vector četru rindu rugaines kultivators seklai rugāju apstrādei un dziļai irdināšanai. Paredzēts lielām saimniecībām ar lieljaudas traktoriem. 

Vector vienreizīgums izpaužas Easy-Shift dziļuma iestatīšanas mehānismā, atļaujot mainīt darba dziļumu brauciena laikā visas mašīnas garumā. Vadītājam nav jāizkāpj no traktora kabīnes, lai mainītu darba dziļumu, kas īpaši atvieglo darbu mainīgās augsnēs.  

Vector priekšrocība - darba platumu var palielināt vai samazināt pēc iegādes, pieliekot vai noņemot sānu rāmjus. Darba platumi iespējami no 4.6 līdz 9 metriem. 

Jaunā parauga Vector zari veido lielāku atstarpi starp rāmi un virsmu un pieļauj darba dziļumu līdz 30 cm. Top Mix kaltus var ātri un viegli pārregulēt seklajai vai dziļajai apstrādei. 

Masīvie priekšējie balsta riteņi nodrošina darba dziļuma precīzu ievērošanu arī ļoti mitros apstākļos vai vieglās augsnēs. 

Sevi labi pierādījušie dubultie STS "Soil To Soil" veltņi nodrošina lielisku zemes pievelšanu. Tie ir vienkārši, izturīgi, noturīgi pret akmeņiem, kā arī vienmēr bez grūtībām darbojas slapjā augsnē.

Zaru ecešas vienmērīgi sadala salmu atlikumus un nolīdzina augsni.

Akmeņu aizsardzību nodrošina atsperes, kas, saskaroties ar šķērsli atļauj zaram brīvi kustēties uz augšu.  

Specifikācija Vector modeļiem