Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Terremoto

Preces kods : 515

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio Gaspardo Terremoto trīs rindu universālais rugaines kultivators seklai rugāju apstrādei un dziļai irdināšanai. Maschio rugaines kultivators pieejams ar darba platumiem 3, 4 un 5 metriem gan salokāmās, gan nelokāmās versijās. 

Pirmreizējā augsnes apstrāde notiek nelielā dziļumā, lai izjauktu augsnes kapilāro struktūru, bet neapraktu nezāļu sēklas. Šeit tiek izmantoti bezdelīgu tipa kalti ar darba dziļumu līdz 15 cm. Otreizējā apstrāde notiek dziļumā līdz 35 cm, lai apgaisotu augsni, novērstu augsnes sablīvējumus un iestrādātu tajā rugājus.

Liela atstarpe starp zaru rindām (73 cm) un lielais rāmja klīrencs (90 cm) novērš augu atlieku sablīvēšanos darba laikā. Akmeņu aizsardzību nodrošina atsperes, kas, saskaroties ar šķērsli, atļauj zaram brīvi kustēties uz augšu. Tāpat papildus drošībai katrs zars ir aprīkots ar cirpes skrūvi. 

Aiz zariem novieti izlīdzinošie diski ar 510 mm diametru. Diski izlīdzina augsni un aprok palikušās augsnes atliekas. 

Dažādu veidu veltņi ļauj izvēlēties katrai augsnei pimērotāko risinājumu. Pieejami gan smagi pakotājveltņi, gan metāla ķīļgredzena veltņi, gan STS "Soil To Soil" U profila veltņi.

Kultivatoru ir iespējams aprīkot ar sīksēklu sējmašīnu, lai vienā piegājienā uzreiz pēc labības kulšanas varētu iesēt rapsi. 

 Specifikācija Maschio Terremoto rugaines kultivatoram