Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Dracula

Preces kods : 514

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio Gaspardo Dracula universālais rugaines kultivators seklai rugāju apstrādei un dziļai irdināšanai. Augsne tiek sagatavota viena brauciena laikā. Maschio rugaines kultivators pieejams ar darba platumiem 4.3 un 6.3 metriem. 

Pirmreizējā augsnes apstrāde notiek nelielā dziļumā, lai izjauktu augsnes kapilāro struktūru, bet neapraktu nezāļu sēklas. Šeit tiek izmantoti 610 mm lielie diski ar darba dziļumu līdz 15 cm. Diski izvietoti divās rindās, tie efektīvi sasmalcina augu atliekas ātrākai atlieku pārstrādei augsnē.

Otreizējā apstrāde notiek dziļumā līdz 35 cm ar cietsakausējumu klātajiem kaltiem, lai apgaisotu augsni, novērstu augsnes sablīvējumus un iestrādātu tajā atliekas. Tāpat iespējams zarus aprīkot ar bezdelīgtipa kaltiem seklākam darbam.  

Lielais rāmja klīrencs (90 cm) novērš augu atlieku sablīvēšanos darba laikā. Akmeņu aizsardzību nodrošina atsperes, kas, saskaroties ar šķērsli, atļauj zaram brīvi kustēties uz augšu. Tāpat papildus drošībai zari aprīkoti ar cirpes skrūvēm. 

Aiz zariem novieti izlīdzinošie diski ar 510 mm diametru. Diski izlīdzina augsni un aprok palikušās augsnes atliekas. 

Smagie pakotājveltņi noblīvē un izlīdzina augsni. 

Visas kultivatora darba sekcijas var hidrauliski kontrolēt no traktora kabīnes. 

Kultivatoru ir iespējams aprīkot ar sīksēklu sējmašīnu, lai vienā piegājienā uzreiz pēc labības kulšanas varētu iesēt rapsi.  

Specifikācija Maschio Dracula rugaines kultivatoram