Lūdzu uzgaidiet...

Maschio Gaspardo Corona

Preces kods : 508

Pieejamība :

Ražotājs : Maschio Gaspardo

  • Apraksts
  • Video

Maschio Gaspardo Corona X-Force pneimatiskā sējmašīna paredzēta lielam darba ātrumam. Ar Corona sējmašīnu var strādāt gan sagatavotā augsnē, gan pa taisno rugainē. 

Sējmašīna pieejama 6 metru darba platumā un ar tvertnes tilpumu līdz 4100 litriem.

Maschio Corona sējmašīna pieejama arī kombinācijā ar minerālmēslu iestrādi, lai vienā piegājienā no tikko nokulta lauka to sastrādātu un iesētu graudus, rapsi vai pupas.

 

Lielā izmēra priekšapstrādes diski sasmalcina un iestrādā augu atliekas. 405 mm platuma pamīši izvietotās pakotājriepas izlīdzina augsni un sagatavo to sēklas iestrādei.

"Perfecta" dubultie sējas diski katrs atsevišķi kopē augsni, nokopējot pat mazākos uzkalniņus. Divas disku rindas atrodas 58 cm viena no otras, novēršot aizsprostojuma iespējamību pat dubļainā zemē vai lielā darba ātrumā. 

Sēklas dziļumu iespējams regulēt no kabīnes ar hidraulikas palīdzību. Spiediens uz vienu sējvadu maināms no 0 līdz 160 kg. 

Sējmašīna aprīkota ar ISOBUS vadības datoru, kas ļaut visas sējmašīnas funkcijas viegli un ērti kontrolēt no traktora kabīnes. Vadības datoru iespējams aprīkot ar sekciju kontroli, paralēlo braukšanu un mainīgu izsējas normu atkarībā no lauka kartēm. 

Specifikācija Maschio Gaspardo Corona