Lūdzu uzgaidiet...

Pronar konteineru piekabes

Preces kods : 568

Pieejamība :

Ražotājs : Pronar

  • Apraksts
  • Video

Pronar ir lielākais traktora piekabju ražotājs, katru gadu saražojot vairāk kā 6000 dažāda izmēra un pielietojuma piekabes.

Pronar konteineru pārvadāšanas piekabes ar divām vai trim asīm. Piekabju kravnesība ir no 16 līdz 25 tonnām. Kravas konteineru garums līdz 7,5 metriem

Konteinerpiekabju lielākā priekšrocība ir lielais laika un resursu ietaupījums. Iespējams lauka malā novietot vienu konteineru, kamēr otrs tiek vests izbēršanai. Līdz ar to nav nepieciešamas divas piekabes un sivi traktori.   

Pronar piekabes iespējams aprīkot ar augstspiediena vai platām lauka riepām, stūrējošo asi, hidraulisku atbalsta kāju, hidraulikas izvadiem aizmugurē, vairākām hidrauliskajām funkcijām, vadības pulti, gaisa vai hidrauliskajām bremzēm, kā arī ABS bremžu sistēmu.  

Piekabe aprīkota ar augstas izturības atsperēm, kvalitatīvām augstspiediena riepām un liela izmēra bremzēm, kas sniedz lielisku drošību uz ceļa. T285/1 modelis aprīkots ar stūrējošu aizmugures asi. 

Trīsasu piekabei T386 pirmā un pēdējā ass stūrējošas, samazinot griešanās rādiusu. Šī piekabe aprīkota ar individuālu hidraulikas sistēmu ar piedziņu no traktora jūgvārpstas. 

Specifikācija Pronar konteinerpiekabēm