Lūdzu uzgaidiet...

Deutz-Fahr 7. sērija

Preces kods : 57811

Pieejamība :

Ražotājs : Deutz-Fahr

  • Apraksts
  • Video

DEUTZ-FAHR ir izstrādājusi jauno 7. sēriju, kas nodrošina līdz pat 246 Zs jaudu un izceļas ar augstu kvalitāti, precizitāti un uzticamību apvienojumā ar vismodernākajām tehnoloģijām gan rentabilitātes, gan komforta ziņā.
7. sērija ir ļoti inovatīvas un inteliģentas traktoru tehnoloģijas iemiesojums. Tā piedāvā izcilu MaxiVision 2 kabīnes komfortu, intuitīvās vadības ierīces, jaunizveidoto roku balstu, vismodernākās precīzākās lauksaimniecības sistēmas, ļoti efektīvas dzinēja un transmisijas tehnoloģijas.

DEUTZ-FAHR ar 246 ZS, 6.1l Stage V motoru, piedāvā lielāku rezerves griezes momentu un lielāku griezes momentu pie zemākiem apgriezieniem. Tajā pašā laikā degvielas un AdBlue patēriņš ir samazināts par 5%, SCR un papildus pasīvs DPF (dīzeļa daļiņu filtrs). Tas ietaupa degvielu un naudu, vienlaikus ievērojot visus emisijas standartus. Patentēto dzesēšanas sistēmu var pilnībā atvērt, kas tīrīšanu padara daudz vienkāršāku.

Jaunā 7. sērija ir aprīkota ar vismodernāko elektroniski vadāmo bezpakāpju  transmisiju. Visus ātrumus 40 km/h, 50 km/h vai 60 km/h var sasniegt ar samazinātu motora apgriezienu skaitu. Kopumā ātruma diapazons ir no 0,2 km/h līdz 60 km/h.
Iespēja saglabāt līdz četriem kruīza ātrumiem. Piekabes vilkšanas režīms palielina braukšanas drošību kalnainā apvidū. Katra TTV transmisijas sistēmas detaļa ir veidota tā, lai maksimāli palielinātu 7. sērijas produktivitāti.

7. sērija TTV