Lūdzu uzgaidiet...

Deutz-Fahr 8. sērija

Preces kods : 57812

Pieejamība :

Ražotājs : Deutz-Fahr

  • Apraksts
  • Video

Jaunais Deutz-Fahr  8280 TTV traktors ir uzticams, jaudīgs un aprīkots ar dažādākajām mūsdienu tehnoloģijām un palīdz gan profesionāliem zemniekie, gan pakalpojumu sniedzējiem. Aprīkots ar jaudīgo (twin turbo) dzinēju ar 287 ZS un maksimālo ātrumu 60 kp / h, DualSpeed ​​priekšējo jūgvārpstu un sauso priekšējo disku bremzēm. Izveicīgs gan laukā, gan veicot transporta darbus. Pateicoties pilnībā regulējamai, inteliģentai priekšējā tilta balstiekārtai un pilneidotajai MaxiVision kabīnei, jaunais 8280 TTV uztur ērtu darba vidi - pat visprasīgākajos darbos.

8280 TTV ir aprīkots ar pilnīgi jaunu DEUTZ 6 cilindru motoru ar 6,1 litru tilpumu un divām turbīnām (twin turbo). Tas ir paredzēts maksimālai veiktspējai un efektivitātei. Mūsdienīgā  sistēma atbilst Eiropas Savienības V izmešu normas  prasībām, un iesmidzināšanas sūkni ieeļļo eļļa - strādājot ar augstu iesmidzināšanas spiedienu 2000 bar, kas optimizē degvielas un AdBlue sadegšanu un garantē atsaucīgu un dinamiska motora darbību.

Jaunā bezpakāpju transmisija SDF7780 ir daudzu gadu pieredzes rezultāts transmisijas izstrādē un ražošanā. Pateicoties pakāpeniskajam planetārajam pārnesumam, sajūga un divu hidrostatisko mezglu inteliģentajai kombinācijai, garantē absolūtu enerģijas plūsmas optimumu.

Ar maksimālo aizmugurējās uzkares celtspēju līdz 11 100 kg, 8280 TTV traktoram ir spēks pacelt plašu agregātu klāstu. Lai garantētu maksimālu hidraulikas daudzpusību, jaunais 8280 TTV ir pieejams dažādās konfigurācijās.

Produktivitāte prasa maksimālu drošu traktora vadību gan uz lauka, gan veicot transporta darbus.  8280 TTV priekšas tilts un bremžu sistēmas piekares koncepcija ir unikāla šajā traktoru klasē. Inteliģentā un adaptīvā piekares sistēma nodrošina traktoram maksimālu stabilitāti - smagai vilkšanai vai stumšanas darbiem. Inovatīvā (anti-dive) sistēma stabilizē traktoru visu darbu laikā un palielina drošību.

Jaunā 8280 TTV kabīne aprīkota ar augstu komforta līmeni, kas ir svarīgi ļoti intensīva darba apstākļos. Pneimatiskā kabīnes balstiekārta, datorizēta gaisa plūsmu analīze, augstas kvalitātes materiālu izmantošana un jaunā 8280 TTV kabīnes plašums rada pievilcīgu, ērtu un produktīvu darba vidi.

8280 TTV