Lūdzu uzgaidiet...

Deutz-Fahr 5. sērija

Preces kods : 57815

Pieejamība :

Ražotājs : Deutz-Fahr

  • Apraksts
  • Video

5DS, 5DV, 5DF un 5DF Ecoline sērijām DEUTZ-FAHR ir izlaidis jaunās paaudzes traktorus, kas atbilst visaugstākajām prasībām produktivitātes un aprīkojuma elastības ziņā. Daļēji pateicoties jaunajai priekšējā tilta rāmja ģeometrijai, ir iespējams stūres leņķis līdz 60 °. Kombinācijā ar īsākajām riteņu bāzēm savā klasē tas padara DEUTZ-FAHR jaunos specializētos traktorus par veiklākajiem tirgū - un tie ir arī visinovatīvākie ar dažādiem tehniskiem aspektiem, piemēram, neatkarīga priekšējā tilta piekare, ļoti efektīvi FARMotion dzinēji, 40 km/h ECO PowerShift transmisija un dažādas hidrauliskās iespējas.

Nopietns darbs pie jaunizveidotā motora pārsega ir īpaši kompakti trīs un četru cilindru FARMotion dzinēji, kuri atbilst 3B (Tier 4i) izmešu prasībām. Dzinēja jauda ir no 75 līdz 113 ZS. 

Trīspakāpju PowerShift transmisija ar pieciem pārnesumiem ir unikāla šajā traktoru klasē. Tas nodrošina līdz 45 parnesumiem uz priekšu un 45 atpakaļgaitā. Lai panāktu lielāku vadītāja komfortu, pārnesumu pārslēgšanu var veikt, nospiežot pogu uz pārnesumu pārslēgšanas sviras, bez nepieciešamības nospiest sajūgu. Stop & Go sistēma ērtai uzsākšana un apstādināšanai, neizmantojot sajūga pedāli, ir standarts visos modeļos ar PowerShuttle. Izvēlieties transmisijas sistēmu, kas lieliski atbilst jūsu darba profilam un komforta vajadzībām. 5DS, 5DV un 5DF modeļiem ir pieejama mehāniskā piecpakāpju transmisija ar līdz 30 pārnesumiem uz priekšu un 15 atpakaļ. 5DF Ecoline modeļi ir aprīkoti ar šo sistēmu kā standarta aprīkojumu. Ātrumu 40 km/h ECO var sasniegt ar visiem modeļiem. 

Jauno specializēto traktoru četru statņu kabīne atbilst visaugstākajiem DEUTZ-FAHR standartiem. Maksimālu redzamību katrā virzienā, aptverot visas ar darbu un drošību saistītās jomas, nodrošina viengabala priekšējais stikls un visaptverošais stiklojums. Ārpusē kabīne ir kompakta, nav asu malu. Iekšpusē moderns dizains un augstas kvalitātes, viegli materiāli rada pozitīvu atmosfēru. Ar daudziem troksni absorbējošiem elementiem un citām tehniskām detaļām DEUTZ-FAHR inženieriem ir izdevies samazināt troksni kabīnē. Gaisa kondicionēšanas sistēma ir jaudīga, un gaisa sadalījums ir absolūti vienmērīgs. Septiņas regulējamas ventilācijas sprauslas uztur vadītāja vēlamo temperatūru nemainīgu visās kabīnes vietās.

5. sērija